(Ne)známé

Máte doma talentované dítě? Přihlaste ho do Zlatého oříšku Kraje Vysočina

08. 07. 2024

Zlatý oříšek je prestižní soutěž, která již řadu let vyhledává a oceňuje nejšikovnější děti v České republice. Soutěž je určena pro talentované a nadané děti ve věku 6 až 14 let, které vynikají v různých oblastech, jako jsou sport, umění, věda, technika nebo veřejně prospěšné aktivity.

Zlatý oříšek není jen o uznání talentu, ale také o podpoře a motivaci dětí k dalšímu rozvoji jejich dovedností a schopností. Uzávěrka přihlášek je 5. září. Vyhlášení finalistů z Vysočiny, kteří postoupí do celostátního kola, se uskuteční 15. září v Jihlavě.

Podpořte své talentované dítě
Účast v soutěži Zlatý oříšek přináší dětem mnoho výhod. Nejenže mohou získat hodnotné ceny a uznání za své úspěchy, ale také se setkají s dalšími talentovanými dětmi a inspirujícími osobnostmi. Soutěž pomáhá dětem rozvíjet se, získávat nové zkušenosti a posilovat sebevědomí. Navíc je to skvělá příležitost pro zviditelnění jejich talentu a tvrdé práce.

Jak se přihlásit?
Pokud máte doma talentované dítě, které by se chtělo zapojit do soutěže Zlatý oříšek? Neváhejte a přihlaste ho do krajského kola Kraje Vysočina. Přihlášky lze podávat prostřednictvím oficiálních stránek soutěže, kde naleznete veškeré potřebné informace a formuláře.

Soutěž Zlatý oříšek
Zlatý oříšek je soutěž, která od roku 1998 vyhledává a oceňuje aktivní, nadané a úspěšné děti. Televizní finále soutěže se slavnostním vyhlášením vítězů pravidelně vysílá Česká televize na Nový rok. Soutěž Zlatý oříšek organizuje Nadační fond Zlatý oříšek, který byl zřízen za účelem všestranné podpory aktivních a talentovaných dětí ČR.