Z regionu

Fotbalový turnaj v Kramolíně

30. 08. 2012

13.ročník Memoriálu Petra Hadraby se vydařil.

Za ideálního fotbalového počasí proběhl v sobotu 25.srpna. v Kramolíně na Oranžovém hřišti již 13.ročník Memoriálu Petra Hadraby v malé kopané. Letos pořadatelé  pozvali 10 mužstev, které byly rozlosovány do dvou skupin.Vítězové se utkali o celkové prvenství a druzí o 3.místo.Kvalita mužstev byla letos velmi vyrovnaná, o čemž svědčí množství nerozhodných nebo těsných výsledků.   A jaké je letošní pořadí? Ve finále porazil staronový účastník turnaje Hrotovice loňského finalistu mužstvo Kladerub hokejovým výsledkem 9:3, 3.místo obsadilo již potřetí za sebou mužstvo Kramolína A,  které svou  dravostí porazilo  zkušené borce z jihočeské  Nové Bystřice 4:1. Další pořadí : Mohelno, Kramolín B, Sedlec, Slavětice, Vuvuzely Mohelno a Hartvíkovice.  Oceněny byly i individuální výkony, nejlepším hráčem byl vyhlášen David Horký z Kladerub, nejlepším brankářem  Zdeněk Sára z Kramolína B a nejlepším střelcem Luboš Škoda z Hrotovic. Nejstarším hráčem byl Stanislav Kočí z Nové Bystřice a nejmladším Tomáš Jeřábek z Kramolína B, cenu fair-play získala jediná dívka Veronika Vlasáková z Vuvuzel. Poděkování za zdárný průběh  patří členům Sboru dobrovolných hasičů. Ceny do turnaje věnovala již tradičně Skupina ČEZ, Obec Kramolín, dále firma AVE – odpadové hospodářství, Starobrno, ANECT a provozovatel lodní dopravy po dalešické přehradě, společnost AIKON. Na webových stránkách obce Kramolín www.obeckramolin.cz je možno shlédnout ve fotogalerii fotky z průběhu turnaje.