Vychutnejte si zářijové pivní soboty v novém pivovaru KRUM

Vychutnejte si zářijové pivní soboty v novém pivovaru KRUM

Nový pivovar KRUM, který se nachází v areálu restaurace a hotelu Rokiten v Moravském Krumlově, připravil na celé září pivní soboty, které vyvrcholí slavnostním otevřením pivovaru.

Příběh krumlovského piva povypráví pivomilec a zakladatel pivovaru KRUM Radek Nedopil společně se sládkem Ondřejem Cibulkou. Každou pivní sobotu, která začíná v 16 hod, bude vybrané pivo za speciální cenu 20 Kč.

Zářijové pivní soboty

Sobota 9. září  bude patřit 10° pivu KRUM. Rádi bychom naší mimořádnou desítkou napravili pověst všech desítek v České i Slovenské republice. Přijďte ochutnat a nebudete věřit vlastním chutím.

Sobota 16. září bude patřit 11° pivu KRUM. Vlajkovou lodí pivovaru KRUM je čtyřikrát chmelená jedenáctka vařená tradičně na dva rmuty.

V sobotu 23. září se potom můžete těšit na černé 12° pivo KRUM. Naše černá dvanáctka je plný a chlebnatý ležák. Vaříme jej s nemalým poměrem žitného sladu. Zraje dle možností až 7 týdnů, proto přichází na řadu až jako poslední.

Na sobota 30. září je naplánováno slavnostní otevření nového pivovaru.  „Kvalitní suroviny, rukodělný přístup a neuspěchané zrání dodávají našemu pivu tu pravou chuť. Vaříme je pro vás s láskou a pokorou klasicky, s využitím moderních technologií,“ přibližuje Radek Nedopil. Program začne v 16 hod. Na čepu piva: 10°, 11°, 12° světlá, 12° tmavá.  Zájemci budou moci nahlédnout do minipivovaru. Po celou dobu bude zajištěný program pro  děti a nebude chybět hudební doprovod. A také se bude venku grilovat.

Zveřejněno:11. 09. 2017

Galerie ke článku
Čtěte dále